Don Antonio Pizza & Burger

Věrnostní program

Jak to funguje ?

Náš věrnostní program je jednoduchý a přehledný. Za každou vaši objednávku obdržíte určitý počet bodů, které můžete neomezeně využít k zaplacení objednávky další. Hodnota jednoho bodu je rovna jedné Koruně, tedy 1 bod = 1 Kč

Odměňujeme všechny registrované zákazníky, kteří si objednají zde na webu, telefonicky, či při osobní návštěvě pobočky. V případě webové objednávky je třeba být přihlášený. V případě telefonické objednávky, či objednávky přímo na pobočce, stačí nahlásit personálu registrační email.

 


Za každou objednávku Vám vrátíme peníze !


 

Získávání bodů

Body budou připsány na váš účet po úspěšném zaplacení objednávky. Obdržíte počet bodů odpovídající 2% hodnoty zaplacené objednávky.

Příklad: za objednávku v hodnotě 200 Kč, obdržíte 4 body. Při objednávce za 1000 Kč, obdržíte 20 bodů na svůj účet.

V případě objednávky, jejíž část byla uhrazena body, lze získat body pouze za částku reálně zaplacenou (hotově, kartou, stravenkami).

Příklad: za objednávku v hodnotě 350 Kč, kdy je použito 50 bodů dříve získaných, lze získat 2% z 300 Kč - tedy 6 bodů.

 

Útrata bodů

Objednávku můžete částečně, nebo zcela uhradit nasbíranými body. V nákupním košíku si sami zvolíte počet bodů, které chcete pro úhradu použít.

 

Platnost bodů

Aktuální bodový stav naleznete po přihlášení na váš účet. Body mají platnost 4 měsíce od jejich získání, čili máte dostatek času na jejich přeměnu na jídlo. 

 

Pokud máte další otázky, napište nám na email: [email protected], volejte tel. č.: 702330033, nebo nás osobně navštivte.